Szafy wnękowe, kuchnie, meble na wymiar
Drzwi przesuwne
W tym systemie drzwi niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylanie drzwi. Drzwi przesuwne pozwalają zaoszczędzić dużą część przestrzeni, dzieki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Również jeśli szafa ma być duża, najlepiej sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych. Wówczas możemy zastosować kilka skrzydeł, które pozwolą na wygodne korzystanie z szafy. Drzwi przesuwne dzięki najwyższej jakości systemom jezdnym Indeco S.A., są bardzo ciche i bezpieczne w eksploatacji. 
Drzwi składane
Drzwi składane to połączenie dobrych cech drzwi uchylnych i przesuwnych. Składane drzei zajmują również o wiele mniejszą przestrzeń w chwili ich otwarcia. pozwala to na ich stwowanie w wąskich korytarzach i przejściach. Są również bardzo wygodne jeśli szybko chcemy odnaleźć potrzebną część garderoby, ponieważ po otwarciu dają dostęp do całej szafy.
Drzwi ścięte
Drzwi przesuwne ścięte to idealne rozwiązanie do wykorzystania na poddaszu i strychach. Pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniach o obniżonym, ścietym suficie i pochylnych ścianach. Dzieki szafie z drzwiami ścietymi, nawet tak trudna przestrzeń na poddaszu będzie efektywnie wykorzystana.
Drzwi przejściowe

Drzwi przejściowe przesuwne pozwalają na sprytne, a jednocześnie bardzo efektowne aranżowanie wnętrz. Pozwalają łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnię z jadalnią lub salonem, łazienkę z sypialnią. Są też wykorzystywane jako drzwi do garderoby.

Drzwi uchylne

Drzwi uchylne to klasyczny system drzwi, znany od wieków i nadal doskonale się sprawdzający, głównie w małych wnękach i przy niewielkich rozmiarach samej szafy. Mniejsze fronty drzwi szafy pozwalają na lekkie i delikatne otwieranie.

Drzwi podwieszane

Drzwi podwieszane dzięki temu, że nie występuje w nich dolna szyna, nadają się do oddzielania pomieszczeń bez naruszania struktury podłogi. System jest mocowany na specjalnie wzmocnionej prowadnicy górnej, przytwierdzonej do sufitu.

Copyright Nazwa.pl