Szafy wnękowe, kuchnie, meble na wymiar

Meble na wymiar
Firma Mardo zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem mebli na wymiar pod indywidualne zamówienie klienta oraz sprzedażą gotowych frontów drzwi suwanych. 
Głównym celem jest stworzenie dobrze zorganizowanej przestrzeni.
Dzięki naszym szafom możemy pomóc zagospodarować każde wnętrze.
Szafy wykorzystywane są m.in. w biurach, w domach i mieszkaniach (w sypialniach, kuchniach, w pokojach dzieci, łazienkach, na poddaszach), w garażach oraz pomieszczeniach gospodarczych.
Odpowiednie rozmieszczenie półek, szuflad, drążków, koszy i pojemników pozwoli estetycznie i funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych własnych produktów, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.


Nasze produkty wyróżnia:
nowoczesność, unikalność, indywidualny charakter, wysoka jakość i estetyka, atrakcyjność, funkcjonalność, szeroka gama produktów oraz konkurencyjne ceny i wieloletnia gwarancja na wykonane produkty oraz zgodność z polskimi i europejskimi normami.

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Stosujemy system drzwi przesuwanych firmy INDECO S.A. Dzięki szerokiej gamie i kolorystyce systemów, profili i wypełnień frotny Indeco S.A. doskonale pasują do każdego wnętrza. Pozwalają one nie tylko funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń, ale i wyraźnie podkreslić styl i charakter wnętrza. Oferujemy profile aluminiowe i stalowe w szerokiej gamie kolorów i kształtów. 

Szeroka gama wypełnień, płyt fornirowanych, luster, szkła i grafik za szkłem pozwala dopasować szafę i inne meble na wymiar do każdego wnętrza i stylu.

Wszystkie meble wykonywane są na dowolny wymiar oraz według indywidualnego zamówionego projektu, który wykonujemy na życzenie klienta.


Gwarantujemy fachowe doradztwo, wysoką jakość stosowanych materiałów oraz terminowe wykonanie zamówienia.


Dla firm prowadzimy sprzedaż gotowych frontów drzwi suwanych na zamówienie.


Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej www.mardomn.pl lub wysyłając wiadomość na mardomn@mardomn.eu, mariusz-nalewajk@wp.pl

 

Copyright Nazwa.pl